נווט אלינו

עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום - בן פישמן
עבודות אלומיניום - בן פישמן

אחד השיקולים המרכזיים בטרם קבלת החלטה על ביצוע שיפוץ הוא משך הזמן, שהשיפוץ יארך. אחת הדרכים לצמצם את הזמן הזה הוא לבחור במסגרות לחלונות, לוויטרינות, לדלתות ואף לסגירת מרפסות מאלומיניום. למה אלומיניום? כי מדובר בחומר גלם נפלא, נח לעבודה ,קל להתאמה, אשר מגיע במגוון צבעים, מידות ודגמים

אחד השיקולים המרכזיים בטרם קבלת החלטה על ביצוע שיפוץ הוא משך הזמן, שהשיפוץ יארך. אחת הדרכים לצמצם את הזמן הזה הוא לבחור במסגרות לחלונות, לוויטרינות, לדלתות ואף לסגירת מרפסות מאלומיניום. למה אלומיניום? כי מדובר בחומר גלם נפלא, נח לעבודה ,קל להתאמה, אשר מגיע במגוון צבעים, מידות ודגמים, ומעניק בזמן קצר יחסית, תוצאה מרשימה ואיכותית, שתשרת אתכם לאורך זמן. בן פישמן אלומיניום, מומחה בתחום כשני עשורים מסביר על היצע בתחום האלומיניום.

ויטרינות

הוויטרינה, המורכבת משילוב של זכוכית ואלומיניום, ומהווה חיץ בין סביבת החוץ לפנים. וויטרינה איכותית תאפשר גם בידוד אקוסטי מרעשי חוץ וכן בידוד תרמי מפגעי מזג האוויר. על מנת לקבל את התמורה הגבוהה ביותר, חשוב להתאים את זכוכית הוויטרינה לסביבת המגורים. לדוגמא: בסביבת מגורים על ציר הומה במיוחד, ברחוב ראשי או בסמוך לכביש ראשי, מומלץ לבחור בוויטרינה עם זכוכית מחוסמת, שתבלום לחלוטין רעשי חוץ, ותסייע בשיפור איכות החיים בבית. דוגמא נוספת: בבתים, אשר מתגוררים בהם ילדים קטנים, מומלץ לבחור בזכוכית טריפלקס לוויטרינה, שאינה מתנפצת לרסיסים קטנים.
בסביבות מגורים עם כיווני אוויר מערביים ודרומיים, בהם השמש חזקה במיוחד, ניתן לבחור זכוכית וויטרינה המגיעה עם ציפוי מגן שמש, ובולם קרני שמש, שגם ישמור על צבעם של הרהיטים והווילונות, ועדיין יאפשר כניסה של אור, אך מבוקרת יותר.

מרפסות

בשנים האחרונות, ניתן לראות עליה בבניית דירות למגורים עם מרפסת. יחד עם זאת, קיימות דירות רבות, אשר נדרשות לחדש מרפסת ישנה. אחד היישומים האסתטיים, המודרניים והיפים ביותר, הם מרפסת שמש בחיפוי זכוכית עמידה. לא רק שהזכוכית תבלום את הרוח, היא תאפשר ליושבים במרפסת להרגיש הכי בחוץ שאפשר, הזכוכית מגיעה עם תבנית מסגרת אלומיניום, קלה ומהירה להרכבה.

יישום נוסף הקשור למסגרות הוא הפריט המשלים, סגירת המרפסת. כיום קיימים פתרונות רבים בשוק, חלקם קבועים, כמו בטון או סגירת עץ, וחלקם מציעים פתרון חלקי כמו סוככים, מרקיזות ואף אולי שמשונית (שיתאימו לימי החורף, אך לא לימי הקיץ החמים) אך פתרון אחד, שניתן ליישום באופן מהיר, בהתאמה אישית ובעלות מבוקרת, ושיוכל לסייע לכם להשמיש את המרפסת למגוון שימושים הוא סגירת מרפסת באמצעות אלומיניום. מהות העבודה היא בניית קונסטרוקציה בהתאם למידות, שנלקחו, מבעוד מועד, באתר העבודה, והרכבתה. ניתן לבחור את גודל החלונות, הזכוכית, אשר תרכיב אותם, הציפוי אשר יונח עליה עם נדרש ועוד. והכל בתיאום מלא ולשביעות רצון הלקוח.

פרופיל בלגי

פרופיל בלגי הפך למוצר המזוהה עם יוקרה וטעם טוב, העיצוב הדק והאסתטי חסכוני במקום, מעניק תוצאה אלגנטית ועל זמנית. מומלץ להעצים את התוצאה הסופית עם ידיות איכותיות, מעקה ובחירת גוון דומיננטי, שיצור מעטפת וקו מנחה לגוונים בחלל המגורים. לקבלת תוצאה מהודקת, בחרו מסגרות פרופיל בלגי לכלל הפתחים.