נווט אלינו

עיצובים מיוחדים באלומיניום

עיצובים מיוחדים באלומיניום
עיצובים מיוחדים באלומיניום

מעוניינים לחדש את הבית? נדרשים לסגור מרפסת? רוצים ליצור הצללה חכמה או אולי לחדש את מעקה הזכוכית במרפסת? ברוב המקרים, אלומיניום הוא התשובה, חומר קל, מהיר, נח לעבודה, אשר מעניק תוצאה איכותית, ברמת גימור אסתטית, ובזמן עבודה יחסית קצר. כיצד לחדש את הבית במהירות ויעילות? 

מעוניינים לחדש את הבית? נדרשים לסגור מרפסת? רוצים ליצור הצללה חכמה או אולי לחדש את מעקה הזכוכית במרפסת? ברוב המקרים, אלומיניום הוא התשובה, חומר קל, מהיר, נח לעבודה, אשר מעניק תוצאה איכותית, ברמת גימור אסתטית, ובזמן עבודה יחסית קצר. כיצד לחדש את הבית במהירות ויעילות? בן פישמן אלומיניום, המומחה בתחום כבר מעל שני עשורים מייעץ על עיצובים מאלומיניום .  

החלונות הבלגיים

במראה עדין, נינוח, המשדר יוקרה שקטה חלונות בלגיים או בשמם המקצועי פרופיל בלגי הם השילוב המושלם לסביבת מגורים קלאסית וכפרית וכן לסביבת מגורים מודרנית ואורבנית. החלונות הבלגיים ניתנים להתאמה פרטנית בהתאם לחלל ולגודל הפתחים, מגיעים במסגרת דקה, ששומרת על מרחב פתוח. חלונות בלגיים מתאימים לכל חלל, מעצימים ומאריכים אותו.

דלתות בלגיות

מעוניינים בפתרון איכותי, המשדר מראה יוקרתי, ויחד עם זאת שומר על תחושה של מרחב פתוח? הדלתות הבלגיות הן המוצר עבורכם. הפרופיל הבלגי מאפשר יצירת מסגרת דקורטיבית בהתאמה אישית לכל חלל ובשילוב עבודת זכוכית משלימה מציף את המרחב באור טבעי, יוצר אשליית גודל, ומעניק תחושה של רוחב ויוקרה. דלתות בלגיות יתאימו ליציאה לחצר אחורית, לבריכה, ולמעשה לכל כניסה.

תריסי גלילה

אחת הדרכים לשמור על ויסות האור והפרטיות של הדיירים, ובעיקר כאשר שוכנים בקומות קרקע או קומות הנושקות אל מרחב ציבורי, היא התקנת תריסים בחלקו הפנימי של החלון. אחד היתרונות המרכזיים של התריסים הוא יכולת הכוונון שלו, בין אם מדובר בתריס הנשלט באופן חשמלי באמצעות שלט, או בתריס גלילה ידני, ניתן יהיה להתאים את האור ולשנות את הזווית בהתאם לשעה ולמצב השמש, ולשמר בכך פרטיות וכניסה מרבית של אור בתנאים הקיימים.

תריסי אור

תריסי אור הם פתרון נוסף לסביבות אורבניות, אשר נעדרות תאורה טבעית ברוב שעות היום, ונדרשות לפתרון המאפשר פרטיות לצד כניסה טבעית של אור. התריסים ניתנים לגלילה, סגירה ופתיחה, ומאפשרים מעבר של אור מבלי לפגוע בפרטיות. מתאימים במיוחד לחללים משרדיים, חללים, השוכנים בסביבה אורבנית צפופה ועוד.

סגירת מרפסות

מרפסת היא חלק מהשטח הנדל"ני של הבית. בימים חמים או קרים במיוחד, ניתן לממש את הפוטנציאל שלה לאירוח, או לשהייה במרחב נוסף בחלל בזכות סגירה איכותית. כיום קיימים פתרונות פרוביזוריים כמו אוהלים, מרקיזות, בדי שמשונית וסוככים, אבל סגירת מרפסת איכותית באמצעות אלומיניום, נותנת מענה אמיתי לצורך לשהות במרחב תוך שמירה על טמפרטורה מבוקרת ומקסימום פרטיות.

סגירת מרפסת אלומיניום היא פתרון אידיאלי לעסקים, המבקשים ליצור סגירת חורף איכותית, בתי קפה, מסעדות, מסעדות מזון מהיר ועוד, וכמובן ללקוחות פרטיים, הנהנים כבר כיום ממרפסת, אך מספר מוגבל של ימים בשנה, בשל מזג האוויר הקיצוני באזור.

לסיכום, האלומיניום הינו חומר גמיש וקל לעבודה, ניתן לבצע שדרוגים למבנים קיימים וחדשים בזמן מהיר, ולקבל תוצאה איכותית, שתשרת אתכם זמן רב. כמו כן, ניתן גם להוסיף טאצ' אישי לעיצוב, ע"י חריטה על אלומיניום, אשר מאפשרת לכם להעביר כל מסר עיצובי שתרצו ביתר קלות ובשיא האלגנטיות.