נווט אלינו

אודות

בן פישמן אלומיניום - קבלן אלומיניום

חברת "בן פישמן אלומיניום" הוקמה בשנת 1990 ע"י בן פישמן - קבלן אלומיניום, ומאז ועד היום היא משרתת נאמנה אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם קבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים, לקוחות פרטיים רבים ועוד. ותק של מעל 25 שנים בתחום, וקהל רב של לקוחות חוזרים, מיצב את חברת בן פישמן כמובילה בתחום האלומיניום בישראל. 

יועץ אלומיניום מבין הוותיקים בארץ - בן פישמן הוא מומחה לביצוע עבודות אלומיניום איכותיות ומעבר להיותו קבלן אלומיניום הוא משמש גם בתור יועץ אלומיניום.

במרוצת השנים, התמקצע בן ברזי עבודות האלומיניום, התפתח ולמד על מגוון הדגמים החדשים שנכנסו לשוק, ועל הטכנולוגיות החדשות הקיימות בתחום האלומיניום. יחד עם צוות מקצועי של עובדים מסורים, זריזים, חרוצים ובעלי עין חדה ועבודה נקיה, הצעיד בן פישמן את החברה אל קדמת הטכנולוגיה, תוך מתן שירות מסור, מקצועי ובלתי מתפשר.

לא רק יועץ אלומיניום - המוטו של החברה הוא "צרכי הלקוח קודמים לכל". בחברת בן פישמן אלומיניום עושים הכל, מא'-ת', כדי לרצות את הלקוח. החל משלב התכנון, בו נפגש יועץ אלומיניום עם הלקוח ומנסים להבין את צרכיו, דרך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועד לביצוע העבודה ברמה וגימור מהאיכותיים ביותר בשוק. כל זאת, כמובן, בחיוך, בסבלנות ובמקצועיות.

כדי להבטיח עבודות איכותיות ברמה גבוהה, בן פישמן אלומיניום מבצעים שימוש בפרופילי אלומיניום ואביזרים מובחרים מהמותגים המובילים בתחום. המותגים כולם כוללים תו תקן ועומדים בדרישות הבטיחות המחמירות ביותר. השילוב של עבודת צוות ותיק החלב משלב ייעוץ עם קבלן אלומיניום, עם מוצרים איכותיים ובטיחותיים ורמת גימור גבוהה, מבטיחים כי העבודה לא רק תיראה מצוין, אלא גם תעמוד על תילה ביציבות למשך שנים ארוכות.

הדלתות הבלגיות שלנו מגיעות עם אופציות לעיצוב מיוחד לפי בקשת הלקוח - עיצוב דלתות נחשב לטרנד בעולם עיצוב בתים ולכן אצלנו תוכלו למצוא עיצוב דלתות בשילוב בריקים מעוצבים,לא בכל חברה תמצאו מעצבים מקצועיים כמו בפישמן אלומיניום.

בתור יועץ אלומיניום ותיק - בן פישמן יודע לזהות לפי צרכי הלקוח בדיוק את אופי הפרויקט שיתאים לו.

פישמן אלומיניום שמה לעצמה במקום הראשון את איכות השירות ועומדת לרשות לקוחותיה בכל צורך, גם לאחר הרכישה, עד 10 שנים. אנו בטוחים באיכות העבודה המוגמרת עם זאת, באם ישנה תקלה באחד מהמנגנונים, דבר שעשוי לקרות בעקבות שחיקה או בלאי, נשמח לעמוד לרשותכם גם 10 שנים לאחר הרכישה.

ל"פישמן אלומיניום" סמכה להתקנה ולתיקון מוצרים ממונעים כגון תריסים חשמליים ועוד, ונשמח לשרתכם בכל עת גם בתחום זה. 

הגשמת החזון שלכם היא היעד שלנו. יחד נתכנן את הפתרונות המושלמים ביותר, מתוך מגוון רחב של אפשרויות בחירה, ונעצב אותם עבורכם באופן המדויק, הנקי והמקצועי ביותר.

פנו אלינו עוד היום, וגלו כיצד ניתן להפוך את התכנית בדמיונכם - למציאות.

חברת בן פישמן אלומיניום דוגלת במצויינות ובליווי הלקוח בכל שלב ושלב בפרויקט, החל משלב הייעוץ ע"י בן פישמן או יועץ אלומיניום אחר מהצוות, דרך שלב התכנון באמצעות קבלן אלומיניום מהוות המובחר שלנו, ועד לסיום והגימור לתוצאה מושלמת.

בן פישמן - חברת קבלן אלומיניום מהוותיקות והמובילות בארץ אשר דוגלת במצויינות ואיכות מהשורה הראשונה.

סוגי העבודות שלנו: