נווט אלינו

מאמרים

המאמרים

חלונות בלגיים – כל מה שרציתם לדעת

אם אתם מחפשים לשפץ את הבית, ומעוניינים להחליף את החלונות, בוודאי נתקלתם באפשרות שנקראת "חלונות בלגיים". אכן, מדובר בחלון פופולארי מאד – מהשלושה הפופולאריים ביותר בבנייה פרטית עבור בתים (כלומר, לא עבור מפעלים או מבני משרדים). 

קרא עוד

כל מה שצריך לדעת על חיפוי קירות לפני שיפוץ

אחת האופנות שמלווה אותנו מזה מספר עשורים, היא חיפוי הקירות. בשנים מסוימות פגשנו בה יותר, באחרות פחות, אבל גם בתקופות שחיפוי הקירות לא נחשב לטרנד הלוהט והעדכני ביותר, עדיין נעשה שימוש בסוג מסוים של חיפוי קיר, גם אם מינורי ופחות מורגש, כמו יריעות טפט מודבקות או טיח צבעוני בלי טקסטורה (או בטקסטורה עדינה).

קרא עוד

מהם תריסי אור ומה היתרונות שלהם?

רובנו אוהבים את הבית שלנו מואר, אבל - לא תמיד ולא בכל שעות היום... למשל, כשאנחנו רוצים לישון עד מאוחר בשבת בבוקר למרות שהשמש כבר מזמן זרחה, או רוצים להאפיל את חדר השינה (בהזדמנויות הנדירות בהן מזדמן לנו לשנו"ץ), התריסים באים לעזרתנו ומאפשרים לנו להחשיך את החדר, גם כאשר השמש זורחת במלוא הדרה בחוץ. זוהי מטרתם של התריסים ואת תפקידם זה הם ממלאים כבר מאות שנים.

קרא עוד

עיצובים מיוחדים באלומיניום

מעוניינים לחדש את הבית? נדרשים לסגור מרפסת? רוצים ליצור הצללה חכמה או אולי לחדש את מעקה הזכוכית במרפסת? ברוב המקרים, אלומיניום הוא התשובה, חומר קל, מהיר, נח לעבודה, אשר מעניק תוצאה איכותית, ברמת גימור אסתטית, ובזמן עבודה יחסית קצר. כיצד לחדש את הבית במהירות ויעילות? 

קרא עוד

עבודות אלומיניום - בן פישמן

אחד השיקולים המרכזיים בטרם קבלת החלטה על ביצוע שיפוץ הוא משך הזמן, שהשיפוץ יארך. אחת הדרכים לצמצם את הזמן הזה הוא לבחור במסגרות לחלונות, לוויטרינות, לדלתות ואף לסגירת מרפסות מאלומיניום. למה אלומיניום? כי מדובר בחומר גלם נפלא, נח לעבודה ,קל להתאמה, אשר מגיע במגוון צבעים, מידות ודגמים

קרא עוד

כלי עבודה נדרשים וטיפים לחיתוך אלומיניום


כל סוגי תריסי הגלילה והתאמתם לחדרי הבית השונים

תריסי הגלילה הם אמצעי לאיטום, סגירה, ויסות של אור וטמפרטורה בחלל החדר. 
קיימים תריסי גלילה לשימושים תעשייתיים, החל מתריסים עבור חנויות, מבנים, מחסנים, האנגרים, מפעלים ואף מטוסים, אשר משמעים לא רק לחיפוי, אלא אף כאמצעי הגנה מפני פריצות ומעשי שוד. 
וקיימים תריסי גלילה למטרות נוי וחן בבית, כאשר אותם ניתן להציב, בדרך כלל בסמוך לוויטרינות ובסמוך לחלונות בחדרי המגורים.

קרא עוד

סגירת מרפסות - מהן האפשרויות הקיימות?

בתים רבים מוצאים את המרפסת כהזדמנות להגדיל את החלל הפנימי, ולבצע בנדל"ן שברשותם שימוש חכם יותר.
מרפסת סגורה היטב, עשויה לשמש את דיירי הבית כחלל מגורים נוסף, משרד לעבודה, מחסן, ואף כמרחב אירוח בסגנון פטיו אורבני ושליו.
אילו אפשרויות קיימות עבור
סגירת מרפסות? מהם היתרונות והחסרונות בכל שיטה? כל הפרטים במאמר שלפניכם

קרא עוד

חלונות ויטירינה

בשנים האחרונות הפכו חלונות ויטרינה לפריט חובה בבית הישראלי. עלייה במודעות לתרומה של עיצוב החלון לעיצוב הבית מעודדת השקעה בבחירה נכונה של חלונות איכותיים, חזקים ומעוצבים. חלונות ויטרינה הם חלונות בעלי פרופיל אלומיניום חזק, איכותי ועמיד. אנו פוגשים את האלומיניום כחומר גלם מוביל בעיצוב הבית פעמים רבות. התכונות הטובות של האלומיניום הן שהופכות אותו לבחירה הראשונה של הקבלנים, אנשי המקצוע, המעצבים ובעלי הבתים

קרא עוד

חיפוי קירות מטבח, איך זה עובד?

בית מבשל צריך מטבח גדול ופונקציונאלי, כזה המאפשר שימוש נכון בחלל, הרמוניה בין החומרים השונים, ואולי החלק החשוב ביותר, קל לניקוי ולשמירה על היגיינה נאותה, שתמנע תחלואים עתידיים וכניסה של מזיקים.
על כן, את חלל המטבח יש לתכנן עם חומרים אמידים לקור, חום ולחומרי ניקוי אגרסיביים (אקונומיקה)
כיצד בוחרים חיפוי קירות למטבח, בן פישמן מעצב פנים מייעץ בנושא.
  

קרא עוד

עבודות זכוכית- מהן סוגי העבודות הקיימות, ומה יש לבדוק בטרם הזמנת העבודה

אלמנט הזכוכית בעולם העיצוב מוסיף יוקרה ואצילות, הזכוכית זוכה ליחס מיוחד, ומשתלבת כאלמנט דקורטיבי בחלל, בין אם כחיפוי לתקרות שקועות ולמטבחים, יצירת חלל נוסף, כמו חדר ישיבות, קיר אקווריום, תוספות לריהוט ועוד.
אילו עבודות זכוכית קיימות, ומה נדרש לבדוק בטרם הזמנת העבודה?
 על כך במאמר הבא. 

קרא עוד

תריסי אור

תריסי אור נחשבים לפתרון אקולוגי ודקורטיבי כאחד ומתאימים לכל מנגנון תריסים חשמלי. הם מכניסים את אור השמש אל ביתכם, מבלי לוותר על הפרטיות, ומאפשרים יצירת חלל מואר אך אינטימי במיוחד. על ידי בחירה בתריסי אלומיניום בעלי מנגנון חכם ניתן להשיג את ההצללה האולטימטיבית לסלון ולחדר השינה

קרא עוד

  • 1