נווט אלינו

חלונות ויטירינה

חלונות ויטירינה
חלונות ויטירינה

בשנים האחרונות הפכו חלונות ויטרינה לפריט חובה בבית הישראלי. עלייה במודעות לתרומה של עיצוב החלון לעיצוב הבית מעודדת השקעה בבחירה נכונה של חלונות איכותיים, חזקים ומעוצבים. חלונות ויטרינה הם חלונות בעלי פרופיל אלומיניום חזק, איכותי ועמיד. אנו פוגשים את האלומיניום כחומר גלם מוביל בעיצוב הבית פעמים רבות. התכונות הטובות של האלומיניום הן שהופכות אותו לבחירה הראשונה של הקבלנים, אנשי המקצוע, המעצבים ובעלי הבתים

בשנים האחרונות הפכו חלונות ויטרינה לפריט חובה בבית הישראלי. עלייה במודעות לתרומה של עיצוב החלון לעיצוב הבית מעודדת השקעה בבחירה נכונה של חלונות איכותיים, חזקים ומעוצבים. חלונות ויטרינה הם חלונות בעלי פרופיל אלומיניום חזק, איכותי ועמיד. אנו פוגשים את האלומיניום כחומר גלם מוביל בעיצוב הבית פעמים רבות. התכונות הטובות של האלומיניום הן שהופכות אותו לבחירה הראשונה של הקבלנים, אנשי המקצוע, המעצבים ובעלי הבתים.

עבודות אלומיניום מספקות תוצאות טובות בזכות האיכויות של חומר הגלם. האלומיניום הוא חומר חזק ועמיד בכל תנאי מזג אוויר. על אף היותו חזק מאוד האלומיניום גם קל משקל ונוח לעבודה. בבואנו לעצב פרופילים לחלונות נרצה לבחור בחומר גלם חזק, עמיד בתנאי חום וקור, נוח לעיצוב וידידותי למשתמשים. האלומיניום עונה לכל הצרכים האלו ומוסיף יתרון נוסף משמעותי והוא המחיר. כחומר גלם האלומיניום אינו יקר בהשוואה לעלויות של מתכות. 

הדגשים החשובים לעיצוב חלון

1.      החלונות ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב הבית. עלינו לבחור אותם בהתאם לקו העיצוב המוביל בבית.

2.      את שיטת פתיחת החלון נבחר בהתאם למרחב ולהתנהלות בתוך הבית ולרמת האוורור בחדר. בעבור חדרים קטנים ועמוסים ברהיטים נבחר בחלונות הזזה.

3.      חלון איכותי הוא בראש ובראשונה חלון נוח לניקוי ותחזוקה. הקדימו לבחור חלונות נוחים לניקוי עם גישה נוחה לכל האזורים.

4.      הקפידו לבחור בחומרי גלם איכותיים ועמידים בכל תנאי מזג אוויר.

תצפית הנוף הפרטית שלי

חלונות הוויטרינה הגדולים משולבים היום בהרבה מאוד בתים פרטיים ודירות מגורים. שילוב של חלונות גדולים עם דגש על חלונות ויטרינה בדירות במגדלי מגורים גבוהים, הוא שילוב נכון. החלונות הגדולים מכניסים את הבית הרבה מאוד אור טבעי ומעניקים לבית תפאורה פנורמית מאירה. בעזרת חלונות גדולים הנופים הופכים חלק בלתי נפרד מעיצוב הדירה. נוף עירוני וגם נוף כפרי משתלבים בקו העיצוב של הבית המודרני. רמה גבוהה של עבודות אלומיניום היא זו המבטיחה לכם חלונות ויטרינה גדולים המסוגלים להכניס את הנוף אל הבית ובו זמנית להשאיר את הרעשים בחוץ. החלונות משולבים זכוכית מבודדת או מחוסמת להרחקת הרעשים מהבית ושמירה על טמפרטורה אחידה.

החופש לבחור

האלומיניום כחומר גלם נוח לעבודה מאפשר בחירה כמעט חופשית של גודל החלונות. מומחה עבודות אלומיניום יוכל לעצב ולייצר בעבורכם חלונות ויטרינה בכל גודל לכל מטרה. תמה התקופה בה יכולנו למצוא בכל בתי המגורים בדיוק את אותם חלונות בגודל אחיד ועיצוב שגרתי זהה. כיום, חלונות הם פריט עיצובי לכל דבר, פריט בעל אמירה.  בהמשך תוכלו לשדרג את החלון עם תוספת של תריסים חשמליים, וילונות ושאר פתרונות הצללה. חשוב לזכור כי חלון ויטרינה הוא חלון גדול המכניס הרבה מאוד אור אל הבית. בעבור אותן שעות חמות או שעות בהן נרצה פרטיות חשוב יהיה לדאוג לפתרונות הצללה.

אם אתם מחפשים חלונות מעוצבים לבית, מומחה עבודות אלומיניום הוא הכתובת לאיכות, עמידות, מבחר עיצובים ומחירים הוגנים.